PAKET SERVİS MOTOSİKLETİ KİRALAMA HAKKINDA

İdris Demiral Filo motosiklet Kiralama, İ-motor şirketlerin uzun dönem paket servis motosiklet kiralama olarak da bilinen gerek operasyonel gerek filo motosiklet kiralama çözümü için müşterilerine 2014 yılından günümüze kadar sunmuş olduğu hizmetlerden sadece biridir.

İ-motor, güvenilirliği ile sektördeki tecrübesini uzun dönemli paket servis motosikleti kiralama talebi olan müşterileri için uygun fiyat garantisi ile sürekli hizmet vermeyi kendimize ilke edinmiş ve en hızlı ve kaliteli hizmet prensibi ile sunmaktadır.

İdris demiral Filo motosiklet Kiralama Filo kiralamada 2015 yılından buyana İstanbul içinde 50 yakın müşteri sayısına ulaşan firmamız 2016-2017 yılında bu sayısını artırmayı kendisine hedeflemişdir.

Paket servis motoru kiralama küçük büyük işletmeler için bir motosiklet satın alma masraflarına katlanmaksızın, gönül rahatlığıyla aylık motosiklet masraflarını sabitleme şansı idris motor filo kiralama ile İstanbul’un avrupa yakasına hizmetimiz başlamıştır ve kiralama aylık motosiklet maliyetleri en aza getirmenin yolu kiralamadan geçer.

Motosiklet filo kiralama, şirketinizin motosikletlerin satın almak yerine, uygun koşullarda ve gerek uzun dönem gerek kıssa dönem süreli kiralayabileceğiniz bir hizmet paketidir.

MOTOSİKLET TEKNİK SERVİS VE YEDEK PARÇA İdris motor servisi motosikletlerin tüm km bakım onarım ve yedek parça temin edilir,gerek motorsiklet ekipmanları gerek tüm bakım işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır.

Filo motosiklet kiralama hizmeti ile firmanızın sermayenizi bağlamadan satın alım masrafı yapmadan motosikletlerinizin ikinci el satışı ile ilgilenmeden etkin ve ekonomik açıdan verimli bir seçeneği değerlendirirsiniz ve zarar etmesiniz.

Bunun yanı sıra, motosiklet plaka tescili, yıllık sigorta, 6 aylık vergi ve km bakım, hasar onarım gibi zaman para ve emek gerektiren tüm masraflarınızı sabitleyin ve ay sonu ekstra bir masrafla karşılaşmayın Sadece bir motosiklet dahi ihtiyacınız var ise, filo motosiklet kiralama hizmetinden yararlanabilir, satın almadan hiç bir satış masr

SEYRANTEPE MAHALLESİKAĞITHANE BARBAROS CADDESİNO: 124 KAĞITHANE / İSTANBUL

  idrisdemiral@outlook.com

Tel: 05388626246

İ MOTOR

Filo motor kiralama

Filo motor kiralama ve bakım onarım hizmetleri İstanbul Kağıthanede hizmet başladı ve tüm Küçük Büyük yiyecek içecek ve giyim işletmeleri için verdiğimiz kirlama ile firmanızın tüm motosiklet ihtiyaçlarını sabitleyin ve exra ay sonu bir süpriz ile karşılaşmayın.

Günlük kiralama

Günlük paket servis motosikletleri kiralama pek fazla talep görmediği için geçici bir süre durdurma kararı aldık…

paket servis motoru

Paket servis motoru kiralama YENİ TASARIM, FARK YARATAN DETAYLAR Rutininizi kırmanın ve yeni bir hayat tarzına adım atmanın en kolay yolu, yeni Honda Spacy α sahibi olmaktır. Günlük ulaşımdan eğlence dolu gezintilere ya da trafikle boğuşmadan sadece rüzgarı hissetmek istediğinizde Honda Spacy α, tarz sahibi yeni tasarımı ve iki kişilik konforlu selesi ile size ve yol arkadaşınıza çıkmak istediğiniz her yolda eşlik edecek.

KİRALIK MOTORLAR

Paket servis motosikleti kiralama için bizim ile iletişime geçiniz ve firmanız için sizlere özel fiyat teklifi isteyin İstanbul içi tüm ilçelere hizmet vermekteyiz. Teslimat 3 iş günü içerisinde belirtilen adreslere teslimat yapılır. Sözleşme onaylanırken ilk aylık kira bedelleri peşin alınır. Motosikletlerde tüm bakım onarım tamir vergi ve sigorta masrafları firmamıza ayittir. Motosikletlerde kasko YOKTUR kazalarda tüm masraflar firmaya ayittir. Her ayın ilk haftası ve üçüncü haftası motosiklet bakım günüdür. Firmamız 7/24 exra acil durumlarda 7/24 hizmet vermektedir.

Filo motosiklet kiralama mı lazım ?

-MOTOSİKLET 2.EL ALIŞ SATIŞ -MOTOSİKLET EKİPMAN -MOTOSİKLET TEKNİK SERVİS -MOTOSİKLET FİLO KİRALAMA -MOTOSİKLET YEDEK PARÇA -MOTOSİKLET 2.EL YEDEK PARÇA -MOTOSİKLET KASK VE KORUMALIK -MOTOSİKLET KİRALAMA

Call Now Button