Motosiklet Kiralamanın 1 Numaralı Çözüm Ortağı

Aldığınız siparişleri hızlı bir şekilde ulaştırmak önemlidir. İstanbul içinde bu yönde bir hizmet sağlamak çok daha fazla güven duyulan adres olmak ve tercih edilmek demektir. Ancak motorla paket teslim etmek için belli bir bütçe ile satın alım yapmanız gerekebilir. Oysa paranızı motora bağlamak yerine kiralama yöntemini listenize ekleyerek daha kazançlı çıkmayı da başarabilirsiniz. İşletmemiz, sizin de işlerinize anlam katacak paket servis motosiklet kiralama hedeflerinizi anında yerinde getirmek üzere adeta bulunmaz bir hint kumaşıdır.

Gelişmiş Özellikli Yeni Model Motorlar

Kolay kullanım ve tam donanım motorla sipariş teslimin önemli faktörüdür. Yeni nesil teknoloji ile harman edilmiş ve konforu tartışılmaz olan Honda serilerini bizimle bulabilirsiniz. Aylık olarak kiralama seçeneğinde karar kılarak yığınla masraf ödemenin engellerini de ortadan kaldırmayı bileceksiniz. Üstelik daha pek çok markanın işinize uygun ve uyumlu modelleri arasından da karar verebilir olmanızı hatırlatmalıyız.

Hemen Arayın ve Motor Kiralama İşlerinizi Gerçekleştirin

Avrupa Yakasında hizmet verdiğimiz ilçeleri görebilir ve bizleri telefon numaralarımızdan 7 gün 24 saat boyunca arayabilirsiniz. Siz ziyaretçilerimize şeffaflık ve dürüstlük ilkelerimizden ödün vermeden her an yardımcı olduğumuzu da göreceksiniz. Mutlu müşteri listesine adınızı yazdırmak istediğiniz de yalnızca bir tık kadar uzaktayız. Vakit kaybetmeyin ve sizi bekleyen dönemsel fırsatlardan da hemen istifade etmeyi bilin. Çok daha fazla olanakları için sektörün en bilindik merkezi bizden yana karar kılın.

İ-Motor İstanbul

İdris demiral Filo motosiklet Kiralama Filo kiralamada 2015 yılından buyana İstanbul içinde 50 yakın müşteri sayısına ulaşan firmamız 2016-2017 yılında bu sayısını artırmayı kendisine hedeflemişdir.

Paket servis motoru kiralama küçük büyük işletmeler için bir motosiklet satın alma masraflarına katlanmaksızın, gönül rahatlığıyla aylık motosiklet masraflarını sabitleme şansı idris motor filo kiralama ile İstanbul’un avrupa yakasına hizmetimiz başlamıştır ve kiralama aylık motosiklet maliyetleri en aza getirmenin yolu kiralamadan geçer.

Motosiklet filo kiralama, şirketinizin motosikletlerin satın almak yerine, uygun koşullarda ve gerek uzun dönem gerek kıssa dönem süreli kiralayabileceğiniz bir hizmet paketidir.

MOTOSİKLET TEKNİK SERVİS VE YEDEK PARÇA İdris motor servisi motosikletlerin tüm km bakım onarım ve yedek parça temin edilir,gerek motorsiklet ekipmanları gerek tüm bakım işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır.

Filo motosiklet kiralama hizmeti ile firmanızın sermayenizi bağlamadan satın alım masrafı yapmadan motosikletlerinizin ikinci el satışı ile ilgilenmeden etkin ve ekonomik açıdan verimli bir seçeneği değerlendirirsiniz ve zarar etmesiniz.

Bunun yanı sıra, motosiklet plaka tescili, yıllık sigorta, 6 aylık vergi ve km bakım, hasar onarım gibi zaman para ve emek gerektiren tüm masraflarınızı sabitleyin ve ay sonu ekstra bir masrafla karşılaşmayın Sadece bir motosiklet dahi ihtiyacınız var ise, filo motor kiralama hizmetinden yararlanabilir, satın almadan hiç bir satış masr En Yakın Kurye Avantajları En Yakın Kurye Günümüzdeki en etkili ve hızlı taşıma yöntemleri içerisinde kurye hizmetleri gelmektedir.

Category
Tags

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button